فلزیاب .طلایاب.گنج یاب تلفن۰۹۰۱۳۴۹۱۵۲۲

فلزیاب,طلایاب,گنج یاب

کیت و مدارات فلزیاب طلایاب

مطالب در مورد تفکیک فلزیاب
یکشنبه 30 خرداد 1395 ساعت 07:50 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست فرهاد حسینی | ( نظرات )
مطلبی در مورد تفکیک فلزیاب:

نکاتی در مورد فلزیاب
تفکیک در دستگاه های فلزیاب:
به امکان تشخیص جنس فلز بوسیله فلزیاب تفکیک گفته می شود .
اما ببینیم یک فلزیاب پیشرفته چه جنس فلزی را تفکیک می کند:
گروه اول فلزاتی که خاصیت مغناطیس شونده دارند مانند آهن – فولاد -چدن. که بطور کل به این گروه فلزات آهنی می گویند. گروه دوم فلزاتی که خاصیت مغناطیس شونده ندارند و غیر الکترومغناطیس هستند مانند سرب – قلع – نقره – مس – طلا – برنز – برنج – آلومینیوم-مفرغ که بطور کل به این گروه فلزات غیر آهنی می گویند.
توجه:
عمق کاوش:
عمق کاوش مهمترین نگرانی استفاده کنندگان از دستگاه فلزیاب است بطور کلی عمق کاوش به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین آنها عبارتند از :
– قدرت دستگاه – که به نوع دستگاه و مدار الکترونیک آن بستگی دارد.
– اندازه فلز- هر چه فلز بزرگتر باشد در عمق بیشتری قابل کشف است.
– جنس فلز- حساسیت دستگاه ها نسبت به فلزات مختلف متفاوت است بطوریکه مقدار مشخصی از چند فلز مختلف در عمق های متفاوتی قابل کشف است.
– تکنولوژی ساخت و جنس سیم پیچ دیسک جستجوگر- در ساخت دیسک های فلزیاب از فنون و آلیاژهای مختلفی استفاده می شود بعضی از دیسک های جدید عمق کاوش را تا ?? درصد افزایش می دهند.
– شکل فلز- عمق کاوش برای اشکال مختلف اجسام فرق می کند.
– جنس زمین و خاک – در زمین های سنگی و سنگلاخی عمق کاوش کمتر است.


توضیحاتی در مورد فلزیاب و نحوه کارکرد فلزیاب
یکشنبه 30 خرداد 1395 ساعت 07:36 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست فرهاد حسینی | ( نظرات )
مطلب در مورد فلزیاب:


دستگاه فلزیاب چیست و چه جوری کار میکند؟


فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب
دستگاه فلزیاب وسیله ایست برای پیدا كردن اجسام فلزی مخفی شده درون زمین دیوار یا مواد دیگر.فلزیاب چگونه كار می كند؟ 
دستگاه فلزیاب یك میدان مغناطیسی در اطراف دیسك جستجوگر خود ایجاد می كند. در زمانی كه جسم فلزی در محدوده میدان مغناطیسی قرار گیرد شدت میدان مغناطیسی تغییر یافته ودستگاه فلزیاب با احساس این تغییرات متوجه وجود فلز در اطراف دیسك خود می شود و آنرا آشكار می كند. هر چه شدت میدان مغناطیسی تولید شده توسط دستگاه بیشتر باشد عمق كشف فلز بیشتر خواهد شد. لازم به ذكر است كه عمق كاوش توسط فلزیاب با توجه به جنس فلز اندازه و شكل فلز تغییر می كند(كمتر یا بیشتر می شود)

انواع فلزیاب عبارتنداز:

?- فلزیاب های تفریحی:(VLF)
این نوع فلزیاب ها معمولا خیلی سبك و كم حجم بوده و دیسك آنها كوچك(دیسك استاندارد آنها ?? سانتی متر)است وعمق كاوش فلز آنها نیز معمولا كمتر از یك متر است. یعنی این كه یك فلز مربع شكل به اندازه ?متر در ?متر را حداكثر از فاصله یك متری می توانند پیدا كند. فلزیاب های تفریحی برای كشف فلزات در سطح خاك طراحی شده اند. این نوع فلزیاب ها دارای صفحه نمایشگری دیجیتالی و پیشرفته هستند. فلزیاب های تفریحی كه دارای نمایشگر دیجیتالی می باشند قدرت تفكیكی برابر با ?? درصد دارند. یعنی فقط می توانند فلزات آهنی را از فلزات غیرآهنی با دقت ?? درصد جدا كنند نمونه هایی از این مدل را در زیر میبینید.XLT ,DFX ,Explorer , Garrett ,GP-extremeو….

?- فلزیاب های حرفه ای:(PI)
فلزیاب های حرفه ای دارای قدرت بسیار بیشتری نسبت به دیگر فلزیاب ها هستند. فلزیاب های حرفه ای دارای وزن سنگینی هستند زیرا در آنها به دلیل مصرف زیاد برق از باتری های اسیدی شبیه موتورسیكلت استفاده شده. و معمولا خود دستگاه یا باتری آنها یا هر دوی آنها به كمر شخص بسته می شود. فلزیاب های حرفه ای قدرت تفكیك ندارند و نمی توانند فلزات آهنی را از غیر آهنی جدا كنند و هر فلز یا آلیاژی را ببینند آشكار می كنند. فلزیاب های حرفه ای صفحه نمایشگر یا مانیتور ندارند و بسیار ساده می باشند.

?- فلزیاب های صنعتی:
از فلزیاب های صنعتی در صنایع مختلف مانند فرش ماشینی-چوب بری و صنایع بسته بندی و كارخانه جات استفاده می شود.

?- فلزیاب های فرستنده وگیرنده:(TR)
فلزیاب های فرستنده – گیرنده از یك دیسك فرستنده در جلو و یك دیسك گیرنده در عقب دستگاه كه معمولا به شكل مربع هستند تشكیل شده اند. این نوع فلزیاب ها قدرت تفكیك ندارند و فقط برای كشف فلزات بزرگ مانند لوله های آب و توده های بزرگ فلزی طراحی شده اند و به آنها گاهی انبوه یاب گفته می شود. كار كردن با این فلزیاب ها مشكل بوده و به دلیل دشوار بودن تنظیمدستگاه- خطای زیاد – گم كردن هدف – خطا در تعیین محل دقیق فلز – از استقبال عمومی برخوردار نبوده.

اخطار:

ازآنجایی كه فلزیاب در كشور ما صنعتی تازه و بی سابقه است و اخبار و اطلاعات فنی درباره آن كم می باشد به همین دلیل اكثر خریداران اطلاع كافی از سیستم های مختلف و كارایی آنها را ندارند و این مشكل زمینه سواستفاده و كلاه برداری بعضی شركتها را فراهم كرده بطوریكه در چند سال اخیر مشاهده شده دستگاه هایی مانند ولت متر – مولتی متر- فركانس متر- تستركابل و غیره را با تهیه كاتالوگهای دروغی و جعلی با عنوان فلزیاب و معدن یاب به افراد مختلف فروخته اند. دربالانام بعضی از آنها را ذ كرکرده ام. بسیار مراقب باشید.

چند نكته:

تفكیك در دستگاه های فلزیاب:

به امكان تشخیص جنس فلز بوسیله فلزیاب تفكیك گفته می شود.
اما ببینیم یك فلزیاب پیشرفته چه جنس فلزی را تفكیك می كند:
گروه اول فلزاتی كه خاصیت مغناطیس شونده دارند مانند آهن – فولاد -چدن. كه بطور كل به این گروه فلزات آهنی می گویند.
گروه دوم فلزاتی كه خاصیت مغناطیس شونده ندارند و غیر الكترومغناطیس هستند مانند سرب – قلع – نقره – مس – طلا – برنز – برنج – آلومینیوم-مفرغ كه بطور كل به این گروه فلزات غیر آهنی می گویند.

توجه:

یك فلزیاب دارای قدرت تفكیك فقط می تواند بگوید فلز زیر خاك آهن است یا غیر آهن آن هم با دقت ?? درصد یك فلزیاب دارای قدرت تفكیك حتی نوع پیشرفته آن نمی تواند بگوید فلز زیر خاك طلا یا نقره است پس فریب تبلیغات را نخورید.
عمق كاوش:
عمق كاوش مهمترین نگرانی استفاده كنندگان از دستگاه فلزیاب است بطور كلی عمق كاوش به عوامل مختلفی بستگی دارد كه مهمترین آنها عبارتند از :
?- قدرت دستگاه – كه به نوع دستگاه و مدار الكترونیك آن بستگی دارد.
?- اندازه فلز- هر چه فلز بزرگتر باشد در عمق بیشتری قابل كشف است.
?- جنس فلز- حساسیت دستگاه ها نسبت به فلزات مختلف متفاوت است بطوریكه مقدار مشخصی از چند فلز مختلف در عمق های متفاوتی قابل كشف است.
?- تكنولوژی ساخت و جنس سیم پیچ دیسك جستجوگر- در ساخت دیسك های فلزیاب از فنون و آلیاژهای مختلفی استفاده می شود بعضی از دیسك های جدید عمق كاوش را تا ?? درصد افزایش می دهند.
?- شكل فلز- عمق كاوش برای اشكال مختلف اجسام فرق می كند.
?- جنس زمین و خاك – در زمین های سنگی و سنگلاخی عمق كاوش كمتر است.

فلزیاب چگونه كار می‌كند؟

با گفتن كلمه فلزیاب، شما عكس‌العمل‌های متفاوتی از مردم خواهید دید. عده‌ای به جستجوی طلا در یك معبد قدیمی و عده‌ای به امنیت فرودگاه‌ها در پیدا كردن اسلحه تروریست‌ها فكر خواهند كرد و اگر شما در حال ساخت و تعمیر یك ساختمان قدیمی هستید، ممكن است به یافتن لوله‌ها و كابلهای قدیمی زیر خاك فكر كنید. حقیقت این است كه همه این سناریوها معتبر هستند. فلزیاب‌ها اكنون وارد بخشی از زندگی ما شده‌اند. آنها در فرودگاه‌ها، ساختمانهای اداری و زندانها بكار می‌روند تا كسی نتواند با اسلحه وارد این مكانها شود. در این بخش ما درباره فلزیاب‌ها و فن‌آوری بكاررفته در آنها بحث خواهیم كرد.

اجزاء فلزیاب عبارتند از:

1- دستگیره تعادل (اختیاری): جهت حفظ تعادل دستگاه بهنگام جلو و عقب بردن آن بكار می رود.
2- جعبه كنترل: شامل مدارات كنترلی، سیستم سخنگو، باطری و ریزپردازنده است.
3- میله: جعبه كنترل را به سیم‌پیچ وصل می‌كند تا شما بتوانید سیستم را بدون خم‌شدن بكار برید.
4- آنتن: بخشی است كه وجود فلز را حس می‌كند.

همچنین بسیاری از این دستگاه‌ها یك گوشی متصل به سیستم سخنگو و یك صفحه نمایش كوچك هم دارند. كار با فلزیاب ساده است. وقتی دستگاه را روشن كردید ، قسمت سیم‌پیچ آن را به آرامی روی منطقه‌ای كه می‌خواهید جستجو كنید، بطرف جلو و عقب حركت دهید. هنگامی كه شما از روی یك فلز عبور می‌كنید، دستگاه یك علامت صوتی می‌فرستد. فلزیابهای پیشرفته نوع فلز و عمقی كه فلز در آنجا قرار دارد را توسط صفحه نمایش كوچك،‌ نمایش می‌دهند.

فلزیابها از سه نوع تكنولوژی استفاده می‌كنند:
- فركانس بسیار پائین
- القاء پالسی
- نوسان‌ساز یكنواخت
در ادامه ما نگاهی به هر سه نوع تكنولوژی بكاررفته خواهیم انداخت.

روش فركانس بسیار پائین: 
این روش رایج ترین تكنولوژی فلزیابی است. در این نوع فلزیابها 2 نوع سیم‌پیچ مجزا وجود دارد:
1- سیم‌پیچ فرستنده: این سیم‌پیچ حلقه بیرونی است و جریان برق با فركانس 6/6 كیلوهرتز در آن جریان دارد.
2- سیم‌پیچ گیرنده: این سیم‌پیچ حلقه درونی است. این سیم بعنوان آنتن گیرنده رفتار می‌كند.

جریانی كه از سیم‌پیچ فرستنده عبور می‌كند، یك میدان الكترومغناطیسی به سمت پائین ایجاد می‌كند. فلزاتی كه در این میدان قرار می‌گیرند، بخاطر خاصیت القاء الكترومغناطیسی از خود میدان مغناطیسی ضعیفی تولید می‌كنند. سیم‌پیچ گیرنده این سیگنالها را دریافت می‌كند و پس از تقویت به جعبه كنترل می‌دهد تا سیگنالها در آنجا تجزیه و تحلیل شوند. فلزیاب بطور تقریبی باتوجه به قوی یا ضعیف بودن میدان القایی می‌تواند تشخیص دهد كه فلز در چه عمقی از زمین قرار دارد.

این فلزیاب از كجا جنس فلز را تشخیص می‌دهد؟
فلزیاب از اختلاف فاز فركانس سیم‌پیچ فرستنده و گیرنده به نوع فلز پی‌می‌برد. چون فلزات مختلف مثل آهن و طلا اختلاف فازهای متفاوتی ( بهنگام القاء ) تولید می‌كنند و به این ترتیب فلزیاب می‌تواند بطور تقریبی نوع فلز مدفون‌شده را تشخیص دهد.

روش القاء پالس: 
در این روش از یك یا چند سیم‌پیچ مشتركاً بعنوان فرستنده و گیرنده استفاده می‌شود. در این فن‌آوری با ارسال پالسهای كوتاه ولی قوی، میدان مغناطیسی شدیدی در جهت پایین ( زمین ) و بلافاصله در جهت عكس تولید می‌شود. این تغییر جهت میدان مغناطیسی باعث ایجاد یك میدان مغناطیسی القایی در فلز بطرف بالا می‌شود. سپس سیستم كنترلی باز به سرعت یك پالس دیگر می‌فرستند تا میدان مغناطیسی فرستنده، میدان القایی فلز را شكار كند! این نوع سیستم‌ها در تشخیص جنس فلز ضعیف عمل می‌كنند ولی برای استفاده در مكانهایی كه رسانایی بالا دارند مثل زمین‌های نمكی، خیس و حتی در اعماق زیاد به خوبی جواب می‌دهند.

در Gateهای ورودی درب فرودگاه ها از این فن آوری ( روش القاء پالس ) برای یافتن اشیاء فلزی همراه مسافران پرواز استفاده می كنند تا دیگر حادثه ای شبیه 11 سپتامبر رخ ندهد. !

روش نوسان‌ساز یكنواخت: 
در این نوع دستگاه‌ها از دو سیم‌پیچ، یك سیم‌پیچ بزرگ در آنتن و یك سیم‌پیچ كوچك در داخل جعبه كنترلی استفاده می كند. هر سیم‌پیچ به یك تولیدكننده ارتعاش كه هزاران پالس در هرثانیه تولید می‌كند، وصل است. اختلاف فركانس تولیدی در سیم پیچ بزرگ و كوچك مقدار ثابتی است. با عبور سیم پیچ بزرگ از روی فلز ، میدان القایی در فلز ایجاد می‌شود . با تداخل میدان القایی با میدان سیم پیچ بزرگ، اختلاف فركانس بین سیم‌پیچ كوچك و بزرگ تغییر می كند ، سپس این اختلاف فركانس توسط سیستم شنیداری به بوق‌هایی تبدیل می‌شود و فرد متوجه می شود كه زیر خاك ، فلزی وجود دارد.

این روش كم‌هزینه‌ترین روش است ولی توانایی دو سیستم قبلی زا در شناسایی نوع و عمق فلز ندارد.

گنج‌های دفن‌شده: 
فلزیابها، ابزار خوبی برای یافتن اشیاء زیر خاك هستند. اغلب این فلزیابها قادرند در عمق بین 20 تا 30 سانتی‌متری نوع فلز را شناسایی كنند. فلزیابهای پیشرفته همچنین قادرند اندازه فلز مدفون‌شده مثلاً سكه كوچك یا بزرگ را از هم تشخیص دهند.

علاوه بر استفاده تفریحی، فلزیابها كاربردهای فراوانی دارند. از فلزیاب‌ها در امنیت فرودگاه‌ها، زندانها، موزه‌ها، كشف میادین مین و بسیاری مكانهای دیگر استفاده می‌شوند.


فلزیاب شملره
یکشنبه 30 خرداد 1395 ساعت 06:11 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست فرهاد حسینی | ( نظرات )
شماره تماس جهت مشاوره و سفارش فلزیاب :

فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب طلایاب طلایاب طلایاب،طلایاب،طلایاب،طلایاب
فلزیاب ،فلزیاب،فلزیاب،فلزیاب،فلزیاب،فلزیاب،فلزیاب،فلزیاب

برچسب‌ها: فلزیاب ,

کیت فلزیاب طلایاب
سه شنبه 25 خرداد 1395 ساعت 05:59 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست فرهاد حسینی | ( نظرات )

کیت آماده فلزیاب BRN1

کیت فلزیاب


کیت دو منظوره 

این سیستم دارای ردیاب و نقطه یاب بسیار قوی و بدون خطا میباشد.

فلزیاب دیجیتال بی ار ان با صفه نمایش 2*16
کوچک کاملا دیجیتال فقط با استفاده از 5 کلید فشاری برای  تنظیم و کار دستگاه سادگی کار. ثبات فوقالعاده بالا دارای کلید مصرف بهینه و کار در شب مصرف جریان پایین عمق کاوش 5/5 متر با لوپ 30 سانتی البته با لوپ بزرگ تر عمق کاوش خیلی بیشتر هم میشود.تمام قطعات یک درصد استفاده از میکرو16F876 که باعث کوچک بودن و  کارایی بالا تر دستگاه میشود.
کیت فلزیاب روبی با اسکنر:فلزیاب فوق حرفه ای روبی که دارای اسکن دو بعدی زمین - فلزیابی - عمق کاوش 2/5 تا 3 متر مفید با لوپ 30 سانتیو با لوپ یک در یک عمق به دو برابر افزایش میابد مصرف جریان پایین استفاده از دو عدد میکرو صفحه نمایش 64*128 چندین منو برای تنظیم دستگاه کلید حذف پارازیت نمایش میزان شارژ باطری به صورت درصدی   تمام این دستگاه با 5 کلید فشاری تنظیم میشود.


فلزیاب piمدارفلزیاب

نتایج با دیسک 28  :
یک عدد پیچ معمولی در 25سانت
سکه 25تومانی در 30سانتی
فیول نازک آلومینیوم به ابعاد 20*40در 1.5 متر
سینی به ابعاد1* 1 در 2 متریتلفن:09013491522کیت فلزیابpim-2 یا دلتاپالس:

مدارفلزیاب طلایاب

تلفن:09013491522


کاوش برای یک سکه 45 سانت با لوپ 28 سانت

وژن جدید(وژن 5)--تنضیمات حذف املاح--بالانس اتوماتیک و دستی--تفکیک فلز بسیار قوی --ال سی دی 2*16--4کلید فشاری برای تنظیم منو ها-- فیبر 10 *20 --قطعات از نوع یک درصد --سازگاری با تمام لوپ ها--سرعت کاوش بالا--

سنجش عمق با صدا.

فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب


انواع فلزیاب
سه شنبه 25 خرداد 1395 ساعت 05:02 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست فرهاد حسینی | ( نظرات )
1- سیستم های دیجیتال, SCAN SCOPE
دستگاه فلزیاب اسکن اسکوپ SCAN SCOPE

دستگاه فلزیاب اسکن اسکوپ


حساس نبودن به آب نمک و یا خاک با املاح معدنی
قابلیت تفکیک طلا با دقت بسیار بالا
قابل اطمینان با استفاده آسان و ساده
استفاده از سیستم دیجیتال برای بهره گیری بهتر
داشتن دیسک به قطر ?? سانتی متر
کاوش آسان و موثر مناطقی با مساحت زیاد
کارکرد در زمین با سطح نا‌هموار
ساختمان مکانیک محکم و با دوام دستگاه
واکنش سریع صوتی همراه با کنترل نوسان ولتاژ
نمایش گر وضعیت شارژ باطری روی صفحه LCD
وجود سیستم تنظیم هوشمند جهت تنظیم دستگاه
لوپهای جستجو گرضد آب
استفاده از دو ولوم جهت تنظیم دستگاه TUN، SET
داشتن باطری سیار
داشتن کیف مقاوم و ضد ضربه در برابر حوادث
دارای چراغ صفحه LCD یا صفحه (دیجیتالی)
دتگاه دارای لپ تاپ میباشد
دستگاه فلزیاب اسکن اسکوپ

  1- سیستم های دیجیتال, GEMINI BIONIC SYSTEM
دستگاه فلزیاب جمینی Gemini Bionic System


فلزیاب gemini
اسکن اسکوبی فلزیاب
سیستم کارکرد ارسال و دریافت امواج الکترومغناطیسی
دارای 4 آنتن جستجوگر
حالت جستجو و نقطه یابی دقیق
توانایی پیدا کردن طلا و نقره
شعاع عملکرد 500 متر و عمق کاوش 10 متر
دفترچه آموزش
15 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش
دستگاه فلزیاب جمینی

انواع کویل و دیسک و لوپ دستگاهها :

تمامی  لوپ و کویل  های سیستم های استرالیا.آلمان.و روسیه موجود 

میباشد.
کویل ها و دیسک ها با مشخصات دستگاه شما تحویل داده میشود.و تمامی
کویل ها اصلی بوده و کارت اعتباری و شماره سریال جهت استعلام از 
کارخانه سازنده را دارن.

(((((((10 روز فرصت برگشت در صورت ناراضی بودن مشتری)))))))


فلزیاب لورنس ایکس5
سه شنبه 25 خرداد 1395 ساعت 05:01 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست فرهاد حسینی | ( نظرات )
نام فلزیاب:لورنز ایکس 5
کشور سازنده:آلمان
نوع کارکرد:تصویری
وب سایت شرکت ال پی آی:www.xl22.mihanblog.com
شماره تماس:09114535475
شماره پشتیبانی:09114535476
لطفا جهت مشاوره رایگان و خرید با شمارهای بالا تماس بگیرید.
فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب طلایاب طلایاب طلایاب طلایاب


فلزیاب لورنس ایکس5
.
فلزیاب طلایاب لورنس ایکس 5گنجهای طلا و نقره را در عمق ? متری تشخیص می دهد
فلزیاب LORENZ DEEPMAX X5انواع تخصصی هستند که برای شناسایی سکه ها، نهانگاههای مدفون شده، و گنجهای طلا و نقره پنهان شده مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از این فلزیابهای دارای عمق زیاد خیلی راحت و آسان است. شما پس از افزودن بعضی تنظیمات به تنظیمات کارخانه میتوانید دگمه تعادل زمین (ground balance) با کویل جستجو در هوا را فشار دهید.پس از تنظیم تعادل و بالانس زمین می توانید سطح آستانه ای را انتخاب کرده و جستجوی خود را آغاز نمایید.

فلزیابهای سری X لورنز عملاً تمامی مواد معدنی زمین را رد می کنند. هردونوع فلزیابهای لورنز قادر به تشخیص طلا، نقره، برنز، و اشیای بزرگتر در عمق زیاد می باشند. فلزیابهای لورنز از نوع ارسال کننده پالس می باشند و این سیگنال تقویت می گردد تابتواند سیگنال را تا عمق بیشتری از خاک بفرستد. یک سیستم بسیار دقیق سنجش و اندازه گیری رسانایی به شما کمک میکند که نوع فلز پیداشده را تشخیص دهید.

LORENZ Deepmax X5 به بی حرکت بودن بستگی دارند. پالسهای مغناطیسی کوتاه و قوی بوسیله کویل جستجو پخش و منتشر میشوند. این پالسها جریانهای فوکو را در رسانایی اشیای فلزی ایجاد میکنند. این جریان فوکو تا وقتی که کویل جستجو ارسال پالس مغناطیسی را متوقف نماید در اشیای فلزی باقی می ماند.به این دلیل  تشخیص این جریانات فوکو در طول مرحله دریافت به تاخیریافته توسط همان کویل جستجوکه اکن.ن به عنوان کویل دریافت کننده عمل میکند امکان پذیر می باشد. یک مدار الکتریکی برای تشخیص این تغییر ولتاژهای ضعیف لازم است و باید این سیگنال خاص راجدانماید. همچنین این سیگنال باید تقویت شود تا یک نوسان سنج کنترل کننده ولتاژ که سیگنال صوتی را زمانی که فلز نزدیک به کویل میباشد توسط هدفون یا بلندگوی داخلی و توکار بوجود آورد.

جریانهای فوکوی بوجود آمده در اجسام فلزی توسط میدان اولیه دارای پالس، بسته به میزان رسانایی شیء فلزی از بین می رود. بنابراین دسته بندی مدار یک تاخیر زمانی در خواندن و تشخیص جریان فوکوی دریافت شده در طی یک دوره زمانی مشخص ایجاد میکند. بعلاوه زمانی که کویل DD مورد استفاده قرارمی گیردیک علامت آهنی یا غیرآهنی بودن ferrous / non- ferrous)) برای هر شیء تشخیص داده شده وجود دارد. این اطلاعاتی از نوع آهن احتمالی فراهم می آورد که همزمان با شنیده شدن علامت صوتی بوده و به تشخیص محل و اندازه شیء دفن شده کمک می کند..
فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب طلایاب طلایاب طلایاب طلایاب طلایاب 

GBS پالسی بطور خاص برای جستجو در عمق مناسب می باشد. عملکرد این وسیله الکترونیکی طوری طراحی شده است که تحت تحت تاثیر آبهای شور، اکثر انواع زمینهای معدنی یا تغییرات دما قرار نمی گیرد و سیگنالهای زمین را حذف می کند. بنابراین دستگاه LORENZ Deepmax X5  وسیله ای مطمئن برای تعیین موقعیت اشیای فلزی در عمق زیاد حتی تحت شرایط محیطی بسیار بد می باشد.

اصل GBS پالس و ضربه دارای مزیت استفاده از کویلهای دارای قطر بیشتر و قدرت ارسال بالاتر می باشد. این در زمان جستجو در عمق ضروری و لازم است. کویلهای دارای کابل متصل و نصب شده به فرم و چارچوب و دارای اندازه ها و شکلهای متفاوت میتوانند بدون هیچ تنظیمی به دستگاه LORENZ Deepmax X5 متصل شوند.

یک مدار سازگار و هماهنگ به فلزیاب اضافه می شود تا بطور اتوماتیک  با سیستمهای کویلهای مختلف مطابقت یابد. این قابلیت تشخیص اشیا در بیشترین عمق توسط هر کویل را نشان می دهد. زمانی که قطر کویل جستجو افزایش می یابد حساسیت آن نسبت به اشیای بزرگترنیز افزایش می یابد و حساسیت آن نسبت به اشیای

فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب طلایاب طلایاب طلایاب طلایاب 

کوچکترکمتر می گردد. این زمانی که به دنبال تشخیص مکان اشیای بزرگتر هستیم مطلوب و مناسب می باشد. کویلهای بزرگ دامنه تشخیص بیشتری دارند حتی در خاکهایی که دارای اکسیدآهن می باشند دستگاه Deepmax X5 LORENZ زمانی که سیستم تعدیل زمین روشن باشد قابلیت تشخیص اشیای آهنی یا غیرآهنی در عمق بسیار زیادی را دارا می باشد و نیز محدوده گسترده ای ازجستجو برای اشیای فلزی غیرآهنی را ارائه می نماید. سیستمهای دیگربا اثرات زمین دچار مشکلاتی می باشند که دامنه و میزان عمق را در زمین کاهش می دهد.

LORENZ Deepmax X5 د ستگاهی تخصصی و دارای کیفیت بالا می باشد که می تواند با کویلهای جستجوی کوچک یا بزرگ مورد استفاده قرار گیرد. معمولاً کویلهای بزرگ با ایجاد یک میدان مغناطیسی قوی و عمیق برای جستجوی اشیاء بزرگ در عمق بیشتر و کویلهای کوچک در جستجوبرای اشیای کوچک مانند سکه های طلا مورد استفاده قرار می گیرند. کاربرد آسان این دستگاه توسط نمایش در LC ونیاز کمتر به کنترل تضمین شده است و تنها با فشار دادن دکمه reset دستگاه شروع به کار می نماید.

LORENZ Deepmax X5 علامت و نشانه ای از هر فلز تشخیص داده شده و پیدا شده را روی LCD نمایش می دهد. یک تاخیر زمانی بین ??? و???  در خواندن وجود دارد که به دسته بندی اشیای فلزی کمک می کند. مداربندی دسته بندی اشیاء تنها در بعضی موارد تحت تاثیر اندازه اشیاء قرار میگیردو بدین ترتیب سکه های کوچک را نیز همانند تکه های فلزی بزرگ تشخیص داده و شناسایی می کند. دستگاه LORENZ Deepmax X5 یک بررسی پیچیده وکامل از اشیاء آهنی/ غیرآهنی فراهم می آورد که در خاکهای سخت و با کویلهای جستجوی DD و بزرگتر ?? و یا ??cm صورت می گیرد. این فلزیاب یک صدا و صوتی را صادر میکند که ازطریق اسپیکر یا هدفون شنیده می شود. عمق تشخیص در اکثر خاکها یکسان است و بطورقابل ملاحظه ای از موارد احتمالی توسط القاء پالس استاندارد یا فلزیابهای VLF – TR موج سینوسی بیشتر می باشد.

فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب طلایاب طلایاب طلایاب طلایاب

عمق در آزمودن اکثر انواع زمینها و یا در آزمودن هوا.  حساسیت بالای دستگاه LORENZ Deepmax X5 نسبت به اشیای فلزی غیر آهنی مانند طلا ، نقره و مس همراه با بررسی اشیای جدید و همچنین روش کار آسان آن، این دستگاه را برتر از بقیه دستگاهها و مناسب برای اهداف متفاوت تعیین موقعیت می سازد. این دستگاه به تنظیمات و کنترل زیادی نیاز ندارد و میزان کردن دستگاه روی تنظیمات کارخانه بهترین نتایج را تضمین خواهد نمود.

دستگاه لورنز برای کارهای جستجوی حرفه ای و تعیین موقعیت گنجها در عمق زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. کویلهای جستجوی متفاوتی می توانند به این دستگاه نصب شوند ومناطق گسترده و بزرگتری میتواند با کویلهای چارچوبی و قالبی بطور موثر مورد جستجو قرار گیرد. آبهای شور، انواع متفاوت زمین و تغییر دما تاثیر بسیار کمی بر محدوده و دامنه تشخیص این دستگاه دارد.

زمانی که درجستجوی اشیای بزرگی هستید ممکن است اشیای کوچکی مانند سوزن، تکه فلزات توسط دستگاه نادیده گرفته شوندیا به عنوان اشیای کوچک ناخواسته نشان داده شوند. این دستگاه زمانی که با کویلهای کوچک جستجو را در عمق زیاد انجام می دهید نیز بسیار عالی عمل میکند.

فلزیابهای سری LORENZ Deepmax X5 جدیدترین توسعه و پیشرفت در زمینه فلزیابهای پالسGBS می باشد. این دستگاهها از حساس ترین و بهترین انواع فلزیاب موجود می باشد. فلزیابهای  LORENZ Deepmax X5 نتیجه سالها تحقیق و مطالعه می باشد. کارهای بسیاری برای تولید این محصول جدید مخصوصاً در زمینه دسته بندی فلزات و تعدیل وتنظیم خودکار زمین صورت گرفته است.

وسایل و تجهیزات استاندارد لورنز دیپ مکس X5 :

لورنز دیپ مکس X5 Elektronikeinheit  بدون ظبط و ثبت کننده داده ها یا مدل GPS
میله تلسکوپی
کویل جستجوی ?? سانتی
کویل قالبی و فرمی ?×? متری
هدفون های استریو
کیف حمل و جابجایی برای لورنز دیپ مکس X5
بند دورکمر و گردن قابل تنظیم با مجموعه و بسته باتری قابل شارژ ?? ولت
شارژر دارای دامنه وسیع و ورودی AC (100 تا ??? ولت)
پریز AC (اروپا- آمریکا – انگلستان – استرالیا)
دستورالعمل کار (انگلیسی)
USB برای آپدیت کردن سفت افزار و نرم افزار پایدار
دارای گواهی و تضمین CE و  FCC
 
تجهیزات تکمیل کننده:

کویل جستجوی ?? سانتی
کویل جستجوی DD 26 سانتی
کویل جستجوی ?? سانتی
کویل جستجوی ?? سانتی
مجموعه کویل قالبی و  فرمی دوتایی ?×? متر

فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب

شماره های تماس:09114535475
09114535476

برچسب‌ها: فلزیاب , طلایاب , ردیاب ,

فلزیاب لورنز زد وان
سه شنبه 25 خرداد 1395 ساعت 04:59 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست فرهاد حسینی | ( نظرات )

فلزیاب لورنز زد وان:

فلزیاب پیشرفته لورنس زد وان
سیستم کارکرد:پالسی
تلفن تماس:09114535475
09114535476

LORENZ Z1

فلزیاب طلایاب حرفه ای لورنز زد وان
 Z1 جدیدترین پیشرفته ترین در زمین? فلزیابهای پالسی می باشند. یکی از حساس ترین و بهترین فلزیابها در نوع خود می باشد که در حال حاضر موجود است. این دستگاه حاصل چندین سال تحقیق و پژوهش تکنسین ها و مهندسین الکترونیک آلمانی می باشد. تلاشهای زیادی صورت گرفته است تا این محصول جدید بطور اتوماتیک تفکیک فلزات و بالانس زمین را انجام دهد.
 سیستم های پالسی بطور خاص برای جستجو در عمق زیاد مناسب هستند . عملکرد این وسیل? الکترونیکی تقریباً توسط مواد معدنی و زمین های شوره زار و سنگی درعملکرد صحیح این دستگاه هیچ تاثیری ندارد . لورنز Z1 سیگنالهای اضافی و مواد معدنی زمین را حذف می کند و فقط روی فلزات اصلی واکنش نشان می دهد . بنابراین دیپ مکس Z1 یک دستگاه قابل اعتماد برای تعیین کردن محل دفینه و فلزات در عمق زیاد و حتی در شرایط محیطی نامناسب می باشد . مدار پیشرفته آن قابلیت کار در شرایط سخت و حتی در زیر خطوط برق فشار قوی را دارا می باشد .

لورنز دیپ مکس زد یک فلزیاب حرفه ای قوی می باشد و چندین کویل بزرگ و کوچک برای اهداف مختلف در اعماق متفاوت برای آن طراحی شده است. کویلهای بزرگ بخاطر میدان مغناطیسی قوی که ایجاد می کنند ، اشیاء فلزی و دفینه را در عمق بیشتری شناسایی می کنند . کویلهای کوچک پیدا کردن فلزات و دفینه های کوچک مانند سکه یا انگشتر و ... مورد استفاده قرار می گیرند.

 دستگاه لورنز زد یک همه اشیاء فلزی را تشخیص می دهد و بین فلزات ارزشمند و غیر ارزشمند تفکیک می کند .
کار با این دستگاه بسیار ساده است و بعد از خاموش و روشن کردن دستگاه به تنظیم شرکت آلمانی برمی گردد که بهترین تنظیم برای پیدا کردن طلا و دفینه است .
همچنین این مدل از فلزیاب دارای ویژگی های خاصی است که در دیگر فلزیابهای پالسی موجود نیست .
ویژگیهای  دیپ مکس Z1
 دیپ مکس Z1 ارتقاء یافته مدل های قبلی لورنز است که دارای ویژگیهایی ازجمله حساسیت بالا، عمر طولانی و کاربرد آسان را باهم دارا است . به همین خاطر کاربر کار زیادی برای تنظیم دستگاه نباید انجام بدهد .
از ویژگی های منحصر به فرد لورنز Z1 :
- حساسیت بالا نسبت به تمامی فلزات و تفکیک فلزات ارزشمند از بی ارزش
-عملکرد ثابت و مداوم در زمین های دارای مواد معدنی یا شوره زار به واسطه سیستم پالسی و بالانس اتوماتیک زمین
- عملکرد ساده و مطمئن برای کاربر به واسطه تنظیمات اتوماتیک شرکت آلمانی
 -نشان دادن دقیق نقط? فلزو دفینه توسط کویل های مختلف
- جستجوی ساده و سریع محوطه بزرگ توسط این دستگاه

-سیستم ضد ضربه و ضد آب ( که از ورود گرد و غبار به درون دستگاه که موجب پایین آمدن کیفیت دستگاه می شود جلوگیری می کند)

- کویلهای با سایز مختلف برای تشخیص اهداف در اندازه های متفاوت (از بزرگ تا کوچک) موجود می باشد .
- شناسایی اتوماتیک کویل های مختلف توسط دستگاه
-حذف مواد معدنی وفلزات مزاحم و بی ارزش

 امکان تنظیم حساسیت دستگاه به انواع فلزات دراندازه های مختلف
تشخیص وتفکیک مواد آهنی از غیرآهنی
-نتیجه ثابت و تکرار پذیردر حالت پالسی و تصویری
- کویل های ضدآب
 -باتری NIMH قابل شارژ با آدابتور قابل تنظیم برای پریزهای مختلف
- عملکرد فرکانس و فیلتر برای حذف کردن فلزات مزاحم
- تنظیم خودکار و اتوماتیک کارخانه
-حداکثرتفکیک برای اشیاء فلزی بزرگ
 -تنظیم ویژه برای تفکیک طلا و تشخیص بهتر فلزات دیگر
- مدار حذف تداخل فرکانس های کم برای مناطق آلوده شهری (لوله آب ، لوله گاز و سیم برق و ....)
-عملکرد بهینه برای تشخیص اشیاء کوچک مانند سکه و انگشتر
-پروسسور چند سنسوری برای کار با چند کویل بصورت همزمان که بدون تداخل با هم کار می کنند.
 عملکرد آسان ثبت کنند? داده ها که با مموری اضافه و نرم افزار برای ایجاد تصویر 2D که نقش? 3D از اسکن ها ارانه می کند . هر اسکن بسته به جستجوی دستگاه و کویل آن متفاوت می باشد و بنابراین می تواند در تشخیص انواع فلزات و دفینه ها مفید باشد .
 استفاده از جی پی اس که به اختیار کاربر در جاهائی که امکان گم کردن محل دفینه هست برای سهولت کار جستجو گر (این به انتخاب کاربر فعال یا غیر فعال می گردد) .
نمایش عملکرد کامل دستگاه در روی صفحه نمایشگر لورنز z1
مشخصات دیپ مکسZ1:
 ابعاد:

 یونیت الکترونیکی دستگاه 120*122*85 mm

 جعب? حمل برای لورنز دیپ مکس زد1 400*300*220 mm

 قاب و چارچوب کویل 1متر*1متر(ازهم بازشده): 1080*150*150mm

 طول میل? تلسکوپی 1550mm

طول میل? s 1030mm

 جعب? کنترل الکترونیکی لورنز دیپ مکس زد یک 1300گرم

 تسمه و نوار آویزان کردن روی شانه و بستن به دور کمر با باتری تقریباً 3000 گرم

 جعب? حمل لورنز دیپ مکس Z1 با تجهیزات داخل آن تقریباً 7000 گرم

 میله و دست? s تلسکوپی: تقریباً 600 گرم

 کویل تک 26سانتی متر: وزن 500 گرم

 کویل D دوبل 26 سانتی متر وزن 600 گرم

 کویل تک 35 سانتی متر وزن 600 گرم

 کویل D دوبل 35سانتی متر وزن 800 گرم

 کویل تک 45سانتی متر: وزن 700 گرم

 کویل 1متر در 1متر با کابل داخل لوله ها: وزن : 2600 گرم

 کابل یونیورسال 8متری (برای ساخت کویل 1متر در 1 متر یا دوبل کردن آن)وزن 600 گرم

 کابل یونیورسال کویل 12 متری (برای ساخت کویل 1.5متر در 1.5متر) وزن : 900 گرم

 آدابتور یک به دو برای وصل کردن دو لوپ 1متری به همدیگر وزن 100 گرم

 تمام وزنها با کابل اتصال و رابط محاسبه می شوند. همه کویل های ابعاد 26 تا 45 سانت به میل? S تلسکوپی نیاز دارند.

جعب? کنترل الکترونیکی و دیگر اجزاء باید همیشه تمیز و خشک نگاه داشته شوند. این نکته اهمیت ویژه ای درمورد فیشها، کلیدهای اتصال و سوکتها دارد، و هیچگاه وقتی نم دار هستند نباید در بسته گذاشته شوند. جعب? کنترل الکترونیکی ضد آب و گرد و خاک هست اما از فرو بردن و قرار دادن آن در آب خودداری کنید. تمامی کویلهای جستجوی دستگاه لورنز دیپ مکس Z1 تا محل رابط ضد آب می باشند. تمامی رابط ها باید خشک بمانند . شرکت این حق را برای خود محفوظ می دارد که فرکانس ها و شکل قطعات را بدون هشدار قبلی تغییر دهد 

تلفن تماس:09114535475

تلفن واحد پشتیبانی:09114535476

برچسب‌ها: فلزیاب , طلایاب , ردیاب ,

دانلود رایگان آموزش کارکرد انواع فلزیاب
سه شنبه 25 خرداد 1395 ساعت 04:54 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست فرهاد حسینی | ( نظرات )
دانلود رایگان فایل پی دی اف آموزش کارکرد انواع 

فلزیاب طلایاب:
آموزش کار با انواع فلزیاب


برچسب‌ها: فلزیاب , طلایاب , ردیاب ,

ROVER CII NEW
سه شنبه 25 خرداد 1395 ساعت 04:04 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست فرهاد حسینی | ( نظرات )
نام فلزیاب:روور سی ای ای نیو(ROVER CII NEW)
نام سازنده کشور:المان

این دستگاه تولید شرکت OKMاست که تلفیقی از دستگاه روور سی به علاوه سوبر سنسور و یک حفره یاب است.
در جاهایی که شخص علاوه بر گنج به دنبال اتاقک؛حفره؛یا تونل برای دسترسی به ان میگردد بهترین گزینه است از یک ظرف با وود سوبر سنسور به همراه خود دستگاه جی بی ار به کار رفته در بقیه دستگاه ها در صدد خظا را تا حد بسیار زیادی کم کرده است.
عمق نفو‌‌ذ ان ۲۵ است که در دیگر سری های روور ۱۸ متر بوده است و نظر به اینکه با سیستم جیو الکتریکال ان میتوان یک زمین به وسعت ۴۰۰ متر تا عمق ۴۰ متر بدون حرکت چک کرد و در حالی که با دیگر دستگاههای سری روور باید روی ان منطقه حرکت کرد تا تصویر ان منطقه روی صفحه کامبیوتر بیاید.
در سری جدید این دستگاه عمر باطری به چندین روز دوام رسیده است و شکل جدیدی هم برای ان طراحی شده است.که هم کارایی ان را ساده تر کرده است و هم اینکه عمق نفوذ و قدرت تفکیک ان را افزایش داده است. \
نظر به سبکی و راحتی کار با دستگاهها روور و استقبال زیادی که از این مدل در بازار شد شرکت سعی کرده است که نوع اصلاح شده این مدل را به بازار ارایه بدهد.
عمق نفوذ و کیفیت کار دستگاهها روورسی ۲ در مدل جدید افزایش بیدا کرده است و تفکیک فلزات در این مدل اصلاح شده بسیار دقیق تر و با سرعت بالاتری انجام میشود.
بسیار سبک و استفاده بسیار اسان جهت جستجوی فلزات 


گنج یاب روورسی ۲ به همراه سوگبر سنسور

دستگاه روورسی ۲ به همراه سنسور استاندارد


یک مینی لب تاب رایگان به همراه سری دستگاههای روور


فلزیاب روور سی ۲ به همراه جیو الکتریک برای جستجوی تونل:حفره:قبر و 

اتاقکهای مخفی گارانتی تا ۲ سال 

برچسب‌ها: فلزیاب ,

لینک های مرتبط: فلزیاب ,

فلزیابآرتی دلوکس
سه شنبه 25 خرداد 1395 ساعت 03:26 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست فرهاد حسینی | ( نظرات )
آرتی دلوکس             RT DELUXE
مدل 2009     Model: 2009

 • سیستم کارکرد رادار مغناطیسی والکترواستاتیک تصویری.
 • اولین ردیاب تصویری جهان.
 • توانایی شناسایی فلزات با ارزش همچون طلا، مس، نقره، و الماس و غیره.
 • دارای بالانس اتوماتیک ودستی.
 • تنظیم حساسیت دستگاه نسبت به املاح معدنی و شرایط خاص زمین.
 • توانایی شناسایی اجسام غیرفلزی همچون شکار، ماهی وغیره.
 • شعاع 1400 متر و عمق 3 متر مفید.
 • دفترچه آموزش فارسی و انگلیسی.
 • 2 سال گارانتی و 3 سال خدمات پشتیبانی K.X.S.
 
 • قیمت : 108,000,000 ریال


برچسب‌ها: فلزیاب ,

فلزیاب
سه شنبه 25 خرداد 1395 ساعت 03:24 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست فرهاد حسینی | ( نظرات )
فلزیاب فلزیاب فلز یاب فلزیاب طلایاب طلایاب

فلزیابesay way
سه شنبه 25 خرداد 1395 ساعت 03:24 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست فرهاد حسینی | ( نظرات )معرفی فلزیاب تصویری مخفی:


نام:esay way


ایزی وی یک فلزیاب و حفره یاب تصویری ساخت شرکت GER آلمان می باشد. این دستگاه طلایاب کوچک به راحتی روی پا نصب می شود و ??? گرم بیشتر وزن ندارد...


دستگاه easy way حفره یاب

با ایزی وی اسکن در هر منطقه ای راحت است.اطلاعات دریافتی این دستگاه توسط وایرلس به تبلتی که همراه دستگاه میباشد همزمان انتقال پیدا کرده و بصورت سه بعدی قابل نمایش است. قابلیت نمایش حفره های زیرزمینی از دیگر امکانات easy way می باشد.

دستگاه easy way حفره یاب دستگاه easy way حفره یاب

عمق این دستگاه ? متر می باشد و از نوع راداری می باشد.این سیستم فلزیاب در هرنوع آب و هوایی و فصلی قابل استفاده می باشد.برنامه ای که روی دستگاه نصب می باشد این امکان را به اپراتور میدهد از میزان عمق هدف آگاه شود.کار با این دستگاه بسیار آسان است و با زدن یک دکمه فعال می شود.

فلزیاب مخفی تصویری

این دستگاه فلزیاب با یک باطری ?? ولتی کار میکند و میتواند بصورت ?ساعت کاری شارژ باطری خود را نگه دارد.

فلزیاب مخفی تصویری فلزیاب مخفی تصویری

از قسمت های این دستگاه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

آنتن فرستنده(روی پا نصب می شود)

دسته کنترل(برای فعال و غیر فعال کردن دستگاه)

دارای پوششی مناسب برای اتصال به پای اپراتور

شارژر برقی ??? ولتی خانگی

دستگاه تبلت همراه با برنامه نصب شده خود دستگاه

دارای کاتالوگ به زبان مختلف

قیمت دستگاه بدون احتساب هزینه واردات به کشور  ????یورو می باشد.(چیزی که داخل سایتش ذکر شده است)

هموطنان گرامی توجه داشته باشید این پست صرفا جهت آشنایی با این دستگاه است و در این سایت ارائه نمی شود.

این دستگاه مشابه سیستم های شرکت کلاهبردار آلمانی OKM می باشد و ناکارامدی و تقلبی بودن آن بسیار بالاست و امکان دارد فعالیت خود را با نام های دیگر شروع کرده باشد.

شماره:09013491522برچسب‌ها: فلزیاب , طلایاب , ردیاب ,

لینک های مرتبط: فلزیاب , طلایاب ,

فلزیاب طلایاب لورنس زد وان
سه شنبه 25 خرداد 1395 ساعت 03:23 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست فرهاد حسینی | ( نظرات )فلزیاب پیشرفته لورنس زد وان
سیستم کارکرد:پالسی

LORENZ Z1

فلزیاب طلایاب حرفه ای لورنز زد وان
 Z1 جدیدترین پیشرفته ترین در زمین? فلزیابهای پالسی می باشند. یکی از حساس ترین و بهترین فلزیابها در نوع خود می باشد که در حال حاضر موجود است. این دستگاه حاصل چندین سال تحقیق و پژوهش تکنسین ها و مهندسین الکترونیک آلمانی می باشد. تلاشهای زیادی صورت گرفته است تا این محصول جدید بطور اتوماتیک تفکیک فلزات و بالانس زمین را انجام دهد.
 سیستم های پالسی بطور خاص برای جستجو در عمق زیاد مناسب هستند . عملکرد این وسیل? الکترونیکی تقریباً توسط مواد معدنی و زمین های شوره زار و سنگی درعملکرد صحیح این دستگاه هیچ تاثیری ندارد . لورنز Z1 سیگنالهای اضافی و مواد معدنی زمین را حذف می کند و فقط روی فلزات اصلی واکنش نشان می دهد . بنابراین دیپ مکس Z1 یک دستگاه قابل اعتماد برای تعیین کردن محل دفینه و فلزات در عمق زیاد و حتی در شرایط محیطی نامناسب می باشد . مدار پیشرفته آن قابلیت کار در شرایط سخت و حتی در زیر خطوط برق فشار قوی را دارا می باشد .

لورنز دیپ مکس زد یک فلزیاب حرفه ای قوی می باشد و چندین کویل بزرگ و کوچک برای اهداف مختلف در اعماق متفاوت برای آن طراحی شده است. کویلهای بزرگ بخاطر میدان مغناطیسی قوی که ایجاد می کنند ، اشیاء فلزی و دفینه را در عمق بیشتری شناسایی می کنند . کویلهای کوچک پیدا کردن فلزات و دفینه های کوچک مانند سکه یا انگشتر و ... مورد استفاده قرار می گیرند.

 دستگاه لورنز زد یک همه اشیاء فلزی را تشخیص می دهد و بین فلزات ارزشمند و غیر ارزشمند تفکیک می کند .
کار با این دستگاه بسیار ساده است و بعد از خاموش و روشن کردن دستگاه به تنظیم شرکت آلمانی برمی گردد که بهترین تنظیم برای پیدا کردن طلا و دفینه است .
همچنین این مدل از فلزیاب دارای ویژگی های خاصی است که در دیگر فلزیابهای پالسی موجود نیست .
ویژگیهای  دیپ مکس Z1
 دیپ مکس Z1 ارتقاء یافته مدل های قبلی لورنز است که دارای ویژگیهایی ازجمله حساسیت بالا، عمر طولانی و کاربرد آسان را باهم دارا است . به همین خاطر کاربر کار زیادی برای تنظیم دستگاه نباید انجام بدهد .
از ویژگی های منحصر به فرد لورنز Z1 :
- حساسیت بالا نسبت به تمامی فلزات و تفکیک فلزات ارزشمند از بی ارزش
-عملکرد ثابت و مداوم در زمین های دارای مواد معدنی یا شوره زار به واسطه سیستم پالسی و بالانس اتوماتیک زمین
- عملکرد ساده و مطمئن برای کاربر به واسطه تنظیمات اتوماتیک شرکت آلمانی
 -نشان دادن دقیق نقط? فلزو دفینه توسط کویل های مختلف
- جستجوی ساده و سریع محوطه بزرگ توسط این دستگاه

-سیستم ضد ضربه و ضد آب ( که از ورود گرد و غبار به درون دستگاه که موجب پایین آمدن کیفیت دستگاه می شود جلوگیری می کند)

- کویلهای با سایز مختلف برای تشخیص اهداف در اندازه های متفاوت (از بزرگ تا کوچک) موجود می باشد .
- شناسایی اتوماتیک کویل های مختلف توسط دستگاه
-حذف مواد معدنی وفلزات مزاحم و بی ارزش

 امکان تنظیم حساسیت دستگاه به انواع فلزات دراندازه های مختلف
تشخیص وتفکیک مواد آهنی از غیرآهنی
-نتیجه ثابت و تکرار پذیردر حالت پالسی و تصویری
- کویل های ضدآب
 -باتری NIMH قابل شارژ با آدابتور قابل تنظیم برای پریزهای مختلف
- عملکرد فرکانس و فیلتر برای حذف کردن فلزات مزاحم
- تنظیم خودکار و اتوماتیک کارخانه
-حداکثرتفکیک برای اشیاء فلزی بزرگ
 -تنظیم ویژه برای تفکیک طلا و تشخیص بهتر فلزات دیگر
- مدار حذف تداخل فرکانس های کم برای مناطق آلوده شهری (لوله آب ، لوله گاز و سیم برق و ....)
-عملکرد بهینه برای تشخیص اشیاء کوچک مانند سکه و انگشتر
-پروسسور چند سنسوری برای کار با چند کویل بصورت همزمان که بدون تداخل با هم کار می کنند.
 عملکرد آسان ثبت کنند? داده ها که با مموری اضافه و نرم افزار برای ایجاد تصویر 2D که نقش? 3D از اسکن ها ارانه می کند . هر اسکن بسته به جستجوی دستگاه و کویل آن متفاوت می باشد و بنابراین می تواند در تشخیص انواع فلزات و دفینه ها مفید باشد .
 استفاده از جی پی اس که به اختیار کاربر در جاهائی که امکان گم کردن محل دفینه هست برای سهولت کار جستجو گر (این به انتخاب کاربر فعال یا غیر فعال می گردد) .
نمایش عملکرد کامل دستگاه در روی صفحه نمایشگر لورنز z1
مشخصات دیپ مکسZ1:
 ابعاد:

 یونیت الکترونیکی دستگاه 120*122*85 mm

 جعب? حمل برای لورنز دیپ مکس زد1 400*300*220 mm

 قاب و چارچوب کویل 1متر*1متر(ازهم بازشده): 1080*150*150mm

 طول میل? تلسکوپی 1550mm

طول میل? s 1030mm

 جعب? کنترل الکترونیکی لورنز دیپ مکس زد یک 1300گرم

 تسمه و نوار آویزان کردن روی شانه و بستن به دور کمر با باتری تقریباً 3000 گرم

 جعب? حمل لورنز دیپ مکس Z1 با تجهیزات داخل آن تقریباً 7000 گرم

 میله و دست? s تلسکوپی: تقریباً 600 گرم

 کویل تک 26سانتی متر: وزن 500 گرم

 کویل D دوبل 26 سانتی متر وزن 600 گرم

 کویل تک 35 سانتی متر وزن 600 گرم

 کویل D دوبل 35سانتی متر وزن 800 گرم

 کویل تک 45سانتی متر: وزن 700 گرم

 کویل 1متر در 1متر با کابل داخل لوله ها: وزن : 2600 گرم

 کابل یونیورسال 8متری (برای ساخت کویل 1متر در 1 متر یا دوبل کردن آن)وزن 600 گرم

 کابل یونیورسال کویل 12 متری (برای ساخت کویل 1.5متر در 1.5متر) وزن : 900 گرم

 آدابتور یک به دو برای وصل کردن دو لوپ 1متری به همدیگر وزن 100 گرم

 تمام وزنها با کابل اتصال و رابط محاسبه می شوند. همه کویل های ابعاد 26 تا 45 سانت به میل? S تلسکوپی نیاز دارند.

جعب? کنترل الکترونیکی و دیگر اجزاء باید همیشه تمیز و خشک نگاه داشته شوند. این نکته اهمیت ویژه ای درمورد فیشها، کلیدهای اتصال و سوکتها دارد، و هیچگاه وقتی نم دار هستند نباید در بسته گذاشته شوند. جعب? کنترل الکترونیکی ضد آب و گرد و خاک هست اما از فرو بردن و قرار دادن آن در آب خودداری کنید. تمامی کویلهای جستجوی دستگاه لورنز دیپ مکس Z1 تا محل رابط ضد آب می باشند. تمامی رابط ها باید خشک بمانند . شرکت این حق را برای خود محفوظ می دارد که فرکانس ها و شکل قطعات را بدون هشدار قبلی تغییر دهد 

تلفن تماس:09013491522


برچسب‌ها: فلزیاب , طلایاب , ردیاب ,

لینک های مرتبط: فلزیاب , طلایاب ,

فلزیاب اس اس بی 5000
سه شنبه 25 خرداد 1395 ساعت 03:21 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست فرهاد حسینی | ( نظرات )
نام فلزیاب طلایاب:اس اس پی 3000
کشور سازنده:آمریکا
سیستم کارکرد:دیجیتالی
عمق کاوش:5متر

فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب 
طلایاب طلایاب طلایاب طلایاب  طلایاب طلایاب طلایاب طلایاب طایاب طلایاب 
مشخصات فلزیاب اس اس پی3000
سیستم کارکرد Impulse
توانایی شناسایی فلزات کوچک در عمق بالا
دارای سیستم اتوماتیک بالانس زمین
دارای کلیدهای لمسی با کنترل ساده
LCD دیجیتالی پـشرفته
باطری ?? ولت
فرکانس خروجی ???KHZ
تفکیک فلزات ( طلا – آهن )
مشخص کننده عمق زمین
حداکثر تا ? متر عمق در اجسام بزرگ و قدیمی
دارای ? loop کاری ??,cm25 cm15, cm و ?*?m
لوازم همراه فلزیاب اس اس پی 3000:

کـیف سامسونت ضد ضربه
هدفون ، شارژر
ویژگیها با توجه به داده های شرکت تولید کنند
تنظیم بالانس خاک دستی و اتوماتیک
ویژگی صفحه نمایش دیجیتال ال سی دی
حالت جستجوی کلیه فلزات
حالت جدا سازی آهن و فلز ارزشمند
ویژگی روشنائی صفحه نمایش ال سی دی
باطری NiMH 1700 mAH
شارژ کننده
امکان استفاده در ?? – ? درجه
گوشی دارای تنظیم حساس صدا
وزن واحد کنترل ??? گرم است
فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب 
طلایاب طلایاب طلایاب طلایاب طلایاب طلایاب.
لینک های مرتبط: فلزیاب , طلایاب ,

فلزیاب اس اس بی ۳۱۰۰
سه شنبه 25 خرداد 1395 ساعت 03:20 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست فرهاد حسینی | ( نظرات )
نام فلزیاب :اس اس بی۳۱۰۰

کشور سازنده:امریکا
تلفن تماس:09013491522
وب سایت:www.xl22.blogfa.com
مشخصات فنی:
سیستم کارکرد:impulse
توانایی شناسایی فلزیاب کوجک در عمق بالا.
دارای سیستم اتوماتبک بالانس زمین.
دارای کلیدهای لمسی کنترل ساده.
دیجیتالی بیشرفتهlcd.
باطری ۱۲ ولت.
khzفرکانس خروجی ۱۰۰.
تفکیک فلزیاب(طلاـاهن).
مشخص کننده عمق زمین.
حداکثر تا ۶ متر عمق در اجسام بزرک و قدیمی.
دارای ۴ .loop۴۵ کاری .25cm. 15 cm.cm1/1cm.
لوازم جانبی :کیف سامسونت ضد ضربه
هدفون .شارژر.
ویژگی ها با توجه به داده های شرکت تولید کنند
تنظیم بالانس خاک دستی و اتوماتیک 
ویژگی صفحه نمایش دیجیتال ال سی دی
حالت جستجوی کلیه فلزات
حالت جداسازی اهن و فلز ارزشمند 
ویژگی روشنایی صفحه نمایش ال سی دی 
باطری NIMH 1700 mAH
شارژ کننده
امکان استفاده در ۰- ۵۰ درجه
گوشی دارای تنظیم حساس صدا
وزن واحد کنترل ۷۰۰ گرم است


برچسب‌ها: فلزیاب , ردیاب , طلایاب ,

لینک های مرتبط: فلزیاب طلایاب ,

فلزیاب ردیاب wizard
سه شنبه 25 خرداد 1395 ساعت 03:20 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست فرهاد حسینی | ( نظرات )
 شعاع زن طلا ویزارد wizard


ردیاب ویزاد

ردیاب ویزارد یک شعاع زن  فرکانسی گنج یاب و طلایاب حرفه ای و ارزان می باشد. این ردیاب طلا دارای امکانات فراوانی برای حذف ذرات، رسیدن به اهداف و حتی نقطه زنی می باشد.

ردیاب فرکانسی گنج یاب wizard میتواند ذرات را به صورت کامل حذف کند و قابلیت ایجاد تمامی فرکانس ها حتی فرکانس سنگهای قیمتی از جمله یاقوت و الماس را نیز داراست. امکان تشخیص میدان خارج شده از ? متری زمین را دارد و میتواند تا شعاع ???? متری را پوشش دهد. دارای دو قسمت می باشد که یکی به آنتنهای بخصوص و منحصر به فرد ان متصل می شود و دیگری به زمین برای از بین بردن ذرات. دو وسیله از لحاظ تطبیق فرکانس ها به یک دیگر از طریق امواج رادیویی متصل میباشند. دارای صحه تمام لمسی است برای سهولت کار. قابلیت ?? ساعت کار مداوم در حین عمل می باشد. دارای منوی کاری پیشرفته و تولید فرکانس ها با دقت ???? در خروجی انتنهاست.

 نقطه زن ردیاب طلایاب ویزارد نقطه زن ردیاب طلایاب ویزارد

نقطه زنی ردیاب گنج یاب ویزارد:

همان طور که در تصاویر بالا مشاهده میکنید این ردیاب دارای دو قسمت جداگانه است که سیستم اول در دور گردن کاربر اویزان می شود و آنتهای L مانند به ان متصل میشوند. این سیتم برای نقطه زنی میباشد ولی نمیتواند حذف ذرات را انجام دهد.

صفحه لمسی ردیاب گنج یاب صفحه لمسی ردیاب گنج یاب

حذف ذرات شعاع زن فرکانسی ویزارد:

کیف فلزی که در عکس مشاهده میکنید برای حذف ذرات استفاده می شود و میتواند تمامی مواد ناخواسته و معدنی را حذف کند و عامل نقطه زنی بسیار راحتی شود.

ردیاب برترین

شعاع زن فرکانسی طلایاب شعاع زن فرکانسی طلایاب

امکانات و مشخصات ردیاب طلایاب ویزارد:

قابلیت تفکیک تمامی فلزات
دارای  قابلیت تنطیم شعاع
شعاع کاری ???? متر
عمق کاری ? متر
باتری قدرتمند برای ?? ساعت کار مداوم
نمایشگر میزان باتری

دارای انتن های مسی بسیار دقیق
دارای سیستم ارتباط رادیویی قسمت حذف ذرات و نقطه زنی برای تطبیق فرکانس
نمایش راهنمای کار با ردیاب بر روی صفحه ال سی دی به صورت دیجیتال
امکان کالیبره کردن و تطبیق سیستم با زمین

دارای صفحه تاچ برای کاربری بسیار راحت
داری پراپ های اتصال به زمین


فلزیاب جی تی آی2500
شنبه 1 خرداد 1395 ساعت 09:21 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست فرهاد حسینی | ( نظرات )

کشور سازنده::آمریکا

شماره تماس:09013491522

فلزیاب .طلایاب جی تی آی


این فلزیاب دارای  دیسک بیضوی 7*10است که زمین را تا عمق  قابل توجهی کاوش میکند .دارای آنالیزرهدف است  و سایز واقهی  قطعه  را مشخص میکند تفکیک دارد و دسته ی آن طوری تعبیه شده که گرفتن آن آسان است .
این  دستگاه فلزیاب  نقطه یاب  بوده  عمق سکه را مشخص میکند .
سایر گزینه های فلزیاب جی تی آی 2500 به صورت زیر می باشد.
تنظیم آستانه های صدا نشانگرصوتی و هشدار دهنده سکه.
بالانس زمین ردیابی اتو ماتیک.
دخیره آخرین تعغیرات اعمال شده.
تنظیم میزان عمق و حساسیت.
عمق کاوش با لوب معمولی 2 متر
عمق کاوش با لوب  متعادل 4متر.
گارانتی :2 ساللینک های مرتبط: فلزیاب ,

 
نویسندگان
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic